Home Newsy Pomóżmy Malince wygrać z rakiem!

Pomóżmy Malince wygrać z rakiem!

by Redakcja

Każdy krzyk, każda łza mojego Aniołka….

Boli mnie i rozrywa moje serce….

Trzymam ją na rękach, przytulam, całuję…

To wciąż za mało…

Oddam serce… oddam wszystko….

Aby była zdrowa…

Aby cała ta historia była tylko złym snem…

Niech ktoś mnie uszczypnie i obudzi…

Moja córcia…

Moja upragniona, wyczekana…

Moja Malinka…

Dwuletnia Malinka walczy z nowotworem złośliwym Neuroblastoma, którego leczenie wymaga wiele czasu, siły, cierpliwości i wiary. Plan leczenia w Polsce wydaje się logiczny i dopięty na ostatni guzik. Chemioterapia, operacja, radioterapia, immunoterapia. Nie przyjmujemy do wiadomości że coś może się nie udać dlatego już teraz planujemy dalsze leczenie w Stanach Zjednoczonych szczepionką przeciw wznowie Neuroblastomy, która niestety jest płatna. Koszt tej terapii oscyluje w granicach 1 miliona złotych (na podstawie kosztorysów leczenia innych dzieci z Polski które przyjęły szczepionkę). Do tego koszty przelotu, pobytu, tłumaczenia dokumentów, transport próbek itd. Kwota dla nas nieosiągalna ale wierzymy że z pomocą cel jest jak najbardziej do zrealizowania.

Rocznie w Polsce diagnozowanych jest około 50-60 nowych przypadków Neuroblastomy u dzieci. Proszę przeczytaj naszą historię, a być może pomoże ona Tobie lub komuś bliskiemu we wczesnym wykryciu choroby. Czasem warto zaufać matczynej intuicji, gdy widzisz że coś jest nie tak, mimo że inni niekoniecznie to dostrzegają. Zaczęło się niewinnie… – Tak za pośrednictwem mediów i fundacji o pomoc zwracają się rodzice Malinki, która jest właśnie w trakcie chemioterapii.

Pomóżmy Malince! Podczas wieczornych koncertów Lubliner Festival – Festiwalu Kultury Żydowskiej w Lublinie – w piątek, sobotę i niedzielę łatwo znajdziecie wolontariuszkę, której warto wrzucić do puszki tyle ile możecie. Wszystkie zebrane pieniądze wesprą Malinkę w walce z rakiem!

Jeśli wolicie wesprzeć Malinkę za pośrednictwem internetu i zapoznać się z jej historią podajemy bezpośrednie linki do zbiórek charytatywnych:

https://zrzutka.pl/kg2vfa

https://www.siepomaga.pl/malinka

https://www.kawalek-nieba.pl/malinka-trojan/

Related Posts

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akceptuj Czytaj więcej

Privacy & Cookies Policy